Bursa Kalkışlı Çanakkale Turu

Bursa Kalkışlı Çanakkale Turu, Marmara bölgesinin çok katmanlı tarihsel ve kültürel bir zenginliğe sahip olan Çanakkale açısından önemli bir gezi etkinliğidir. Genel olarak baktığımızda pek çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış tarihi otantik lokasyonları içeren Bursa Kalkışlı Çanakkale Turu ile baştan sona doyasıya gezebilir ve kültürümüzü ve tarihimizi damarlarınıza kadar işleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Bursa Kalkışlı Çanakkale Turunda birbirinden güzel ve leziz damak tadına sahip olan yemeklerinin keyfini çıkarabilir, kültürünü, tarihini, günlük yaşantısını ve doğal güzelliklerini yakından görme fırsatını elde edebilirsiniz.

Bursa Kalkışlı Çanakkale Tur içerikleri ve rotaları farklılık göstermektedir. Çanakkale Şehitlik Gezisi, Gelibolu Turu, Bursa Kalkışlı Bozcaada Turu olmak üzere programlarımız belirli periyotlarda düzenleniyor.Siz de Bursa Kalkışlı Çanakkale Turu ile birlikte yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız sizin için en uygun tur bilgisine rehberlerimizle karar verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0 850 888 6416 nolu telefondan bizimle iletişime geçmek.

 

Bursa Kalkışlı Çanakkale Turu Araç Hareket Saatleri

 

01:30 KENTMEYDANI

02:10 MERİNOS METRO

02:00 KÜLTÜRPARK

02:10 SIRAMEŞELER

02:20 PAŞAÇİFTLİĞİ

02:25 ACEMLER

02:30 NİLÜFER METRO

02:40 FSM

02:50 BEŞEVLER

03:00 ATAEVLER

03:10 KÜÇÜK SANAYİ

03:20 ÖZDİLEKPARK AVM

03:30 GÖRÜKLE

 

Bursa Kalkışlı Çanakkale turlarımızda ilgili hareket saatleri tur programına göre değişkenlik göstermektedir. Rezervasyon yaptığınız andan itibaren ilgili görevli arkadaşlarımız sizlerin katılmak istediğiniz durakları belirleyerek sms ve telefon ile bilgilendirme sağlıyorlar. Bidünyatur güvencesi ile birlikte keyif dolu gezilerimize gönül rahatlığıyla katılım gösterebilirsiniz.

 

Bursa Kalkışlı Çanakkale Şehitlik Turu Rotası

 

Çanakkale Şehitlik Turu Rotası:

Rumeli Mecidiye Tabyası ve Seyit Onbaşı Anıtı Heykeli

Şahindere Sargı Yeri Şehitliği

Hilal-i Ahmer (Kızılay) Müzesi

Çanakkale Şehitler Abidesi

Anzac Koyu

57.Piyade Alayı Şehitliği

Conk Bayırı, Mustafa Kemal Atatürk Heykeli ve siperler

Bigalı Köyü Atatürk Evi Müzesi